0 views kez incelendi.

Sıcak iş takım çeliklerine uygulanan ısıl işlemdir. Bu çelikler birçok malzemenin yüksek sıcaklıklarda şekillendirilmesinde kullanılan […]

Sıcak iş takım çeliklerine uygulanan ısıl işlemdir. Bu çelikler birçok malzemenin yüksek sıcaklıklarda şekillendirilmesinde kullanılan özel çeliklerdir. Genel olarak dövme kalıp imalatında, metal ekstrüzyon ve enjeksiyon kalıplamada, basınçlı döküm kalıplarında kullanılır. Isıl ve mekanik zorlamalara maruz kalırlar bu tür zorlu kullanım koşullarına dayanabilmesi için yüksek sertliğe, yüksek aşınma direncine, tokluğa, yorulma direncine ve ısıl şok dayanımına sahip olması gerekir. Bu özellikleri kazandırmak amacıyla sıcak iş ısıl işlemi uygulanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

AS Isıl İşlem Ankara

Ankara Isıl işlem konusunda iş yapan birçok yer olmasına karşın biz 24 yılın verdiği birikimi sizlere sunarak daha da iyi olmayı hedefledik. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Sizin de eğer ısıl işlem konusunda yardıma ihtiyacınız varsa internet üzerinden önce incelemelerinizi yapabilirsiniz. Daha sonrasında bizimle görüşebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sizinle görüşecek olan yetkili kişiler aklınıza takılan konularda da yardımcı olabileceklerdir. Aklınıza takılan her soruyu sorabilir ve cevabınızı da en net şekilde alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Ostim 1235 Sk. No: 80 Yenimahalle/ANKARA

Telefon: İletişim: +90 (312) 385 31 39

E-Posta: info@asisilislem.com

Web: http://www.ankaraisilislem.com