0 views kez incelendi.

Sertleştirme ve sonrasında uygulanan  meneviş işlemi  Islah Isıl işlemi olarak adlandırılır. Sertleştirilmiş olan malzemenin  menevişleme  […]

isil_islem-2

Sertleştirme ve sonrasında uygulanan  meneviş işlemi  Islah Isıl işlemi olarak adlandırılır. Sertleştirilmiş olan malzemenin  menevişleme  anında sertlik kopma ve akma  mukavemeti düşerken uzama daralma ve çentik mukavemeti artar. Islah işlemi sonunda malzeme ince taneli ve homojen bir yapıya kavuşur ,mukavemet ve sünekliği artar. Genelde   bu işlemi % 3 ün üzerindeki  karbon içeren malzemelere uygulanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

AS Isıl İşlem Ankara

Ankara Isıl işlem konusunda iş yapan birçok yer olmasına karşın biz 24 yılın verdiği birikimi sizlere sunarak daha da iyi olmayı hedefledik. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Sizin de eğer ısıl işlem konusunda yardıma ihtiyacınız varsa internet üzerinden önce incelemelerinizi yapabilirsiniz. Daha sonrasında bizimle görüşebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sizinle görüşecek olan yetkili kişiler aklınıza takılan konularda da yardımcı olabileceklerdir. Aklınıza takılan her soruyu sorabilir ve cevabınızı da en net şekilde alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Ostim 1235 Sk. No: 80 Yenimahalle/ANKARA

Telefon: İletişim: +90 (312) 385 31 39

E-Posta: info@asisilislem.com

Web: http://www.ankaraisilislem.com