0 views kez incelendi.

Alüminyum yapısı gereği yumuşak malzemedir. Yaşlandırma ısıl işlemi ile içindeki elementlerden ( magnezyum, silisyum, çinko, […]

Alüminyum yapısı gereği yumuşak malzemedir. Yaşlandırma ısıl işlemi ile içindeki elementlerden ( magnezyum, silisyum, çinko, kurşun, nikel ) yararlanılarak mukavemeti arttırılır. Malzemelerin tokluğu artar buna bağlı olarak talaşlı imalat sırasında sıvama yapması önlenmiş olur malzemenin çalışma ömrü uzar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

AS Isıl İşlem Ankara

Ankara Isıl işlem konusunda iş yapan birçok yer olmasına karşın biz 24 yılın verdiği birikimi sizlere sunarak daha da iyi olmayı hedefledik. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Sizin de eğer ısıl işlem konusunda yardıma ihtiyacınız varsa internet üzerinden önce incelemelerinizi yapabilirsiniz. Daha sonrasında bizimle görüşebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sizinle görüşecek olan yetkili kişiler aklınıza takılan konularda da yardımcı olabileceklerdir. Aklınıza takılan her soruyu sorabilir ve cevabınızı da en net şekilde alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Ostim 1235 Sk. No: 80 Yenimahalle/ANKARA

Telefon: İletişim: +90 (312) 385 31 39

E-Posta: info@asisilislem.com

Web: http://www.ankaraisilislem.com